برگشت
لطفا یکی از موارد زیر را انتخاب نمایید:
مربی تناسب اندام هستم.
ورزشجو هستم و مربی تناسب اندام می‌خواهم.
می‌خواهید اطلاعات را تغییر دهید؟
حریم خصوصی
پانترافیت همواره برای اطلاعات شخصی کاربران خود ارزش قائل بوده و سخت در تلاش است تا تمامی اطلاعات را ایمن نگه داشته و از دسترسی یا تغییرات غیر مجاز در سایت جلوگیری کند.

افراد مختلف نگرانی‌هایی در زمینه‌ی ارائه‌ی جواب به سوالاتی که از سمت ما پرسیده می‌شود، دارند. شایان ذکر است که یادآور شویم پانترافیت به دلیل اینکه فعلا تنها خدمات مجازی به کاربران می‌دهد برای مدل‌سازی و ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات تناسب اندام به کاربران، نیازمند یک سری اطلاعات اولیه از کاربران می‌باشد تا علاوه بر بهبود عملکرد فرمول پانترافیت، کاربر را به نتایج بهتری منتج کند. همچنین ما امکان دسترسی به اطلاعات شخصی را تنها به آن دسته از کارکنان خاص پانترافیت که برای پردازش اطلاعات به دانستن آنها نیاز دارند و نه استفاده ی شخصی و تجاری و همچنین افرادی که بر اساس قراردادهای موجود از اصول محرمانگی شدیدی تبعیت می‌کنند (تنها در صورت ارائه مجوزی از وزارت مربوطه و انجام فرآیندهای قانونی) محدود کرده‌ایم و در صورتی که آن‌ها نتوانند از این اصول پیروی کنند، قرارداد آن‌ها لغو شده یا مورد پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

اطلاعات شما در سایت پانترافیت به دو دسته اطلاعات پایه نظیر نام، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه و موارد معمول این چنینی که با آن‌ها هویت شما را می‌سنجیم و اطلاعات شخصی و بدنی که شامل مواردی نظیر وزن، قد، علایق غذایی، بیماری‌ها و از این قبیل داده‌ها می‌شود، تقسیم‌بندی می‌شود. ما هر دو دسته اطلاعات فوق را تحت تدابیر امنیتی حفظ می‌کنیم و به هیچ‌وجه مورد افشا از جانب ما قرار نمی‌گیرد و یا دسترسی به آنها توسط افراد دیگر یا کارکنان پانترافیت صورت نمی‌پذیرد. اطلاعات شخصی شما تنها توسط مربی خود شما که خود انتخاب کرده‌اید قابل رویت می‌باشد تا بتوانند به آنالیز و تحلیل بدن شما بپردازند و برنامه رژیمی یا تمرینی شخصی‌تان را تنظیم کنند که این موضوع معادل حالت فیزیکی مراجعه شما به شخص مربی یا متخصص است.

از آنجایی که اطلاعاتی که برای تنظیم برنامه و کنترل تغییرات فیزیکی و سلامتی شما است برای ما بسیار مهم است تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانید به سادگی و با سرعت اطلاعات قدیمی و غلط را اصلاح کرده و مربی را در جریان کوچکترین تغییرات خود قرار دهید. پانترافیت می‌تواند نظرات و سوال‌های ارسال شده توسط کاربران را در راستای رعایت قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا سوالی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پانترافیت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

پانترافیت همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کاملا اختصاصی پانترافیت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

درصورت هرگونه تغییر در خط مشی‌های پانترافیت و همچنین تغییراتی در زمینه‌ی حفظ اسرار در کمترین زمان ممکن از طریق بسترهای ارتباطی ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و اطلاع‌رسانی رسمی در صفحه اصلی پنل کاربری به شما خبر داده می‌شود تا از این تغییرات باخبر باشید. همچنین اگر روند کاری پانترافیت در آینده تغییر کند، اطلاعات شما همچنان محفوظ می‌ماند و هیچ‌گونه استفاده‌ی تجاری در این زمینه صورت نمی‌گیرد. در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در زمینه حریم خصوصی و سیاست‌های مرتبطه‌ی پانترافیت لطفا از اطلاعات تماس با ما، اقدام فرمائید. پانترافیت به طور مرتب پایبندی خود را با خط مشی رازداری مورد بازبینی قرار می‌دهد. هرگاه کاربری به ما شکایتی ارسال کند مستقیم با ایشان تماس گرفته تا بتوانیم به صورت تخصصی‌تر از مشکلات خود با خبر شده و در سبب بهبود این مشکلات تلاش خود را افزایش دهیم. پانترافیت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود بیشترین ارزش را قائل است و امید دارد باعث رضایتمندی تمامی کاربران عزیز باشد.
تعاریف محتوا
محتوای الکترونیکی
محتوای الکترونیکی مواردی همچون متن، گرافیک، طراحی، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، ایده‌ها و کلیه محتوای تولید شده از جانب پانترافیت را شامل می‌گردد.
اصول کاری و سیاست حفظ اسرار
پانترافیت یک سامانه آنلاین سلامت و تناسب اندام است که بستری جهت بهبود تعامل مربی و ورزشجو محیا کرده است، به همین منظور نیازمند این است که اطلاعات مشخصی از مربی و ورزشجو دریافت کند تا بتواند بهترین خدمات ممکن را به ایشان ارائه نماید. پانترافیت در قبال این اطلاعات خود را مسئول می‌داند و تمامی تلاش خود را با هزینه‌ی شخصی انجام می‌دهد تا محیط امنی را فراهم آورد و تنها در قبال مجوزهای قانونی این سرویس‌ها را به افراد ارائه می‌دهد. همچنین پانترافیت از اطلاعات شخصی به هیچ‌وجه استفاده تجاری نکرده و درخواست آنها صرفا برای ارائه‌ی سرویس‌های هرچه بهتر به شما کاربران می‌باشد.

پانترافیت متعهد است در حد توان خود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را در صورت امکان توسعه دهد. در واقع با استفاده از خدمات پانترافیت، شما توافق خود را با این سیاست اعلام می‌دارید.

تمامی حقوق محتوای الکترونیکی پانترافیت و زیر شاخه‌های مرتبط با پانترافیت محفوظ و تحت انحصار پانترافیت است و استفاده از آن‌ها بدون داشتن مجوز یا توافق‌نامه کتبی از پانترافیت کاملا غیرقانونی بوده و پانترافیت نسبت به این موضوع از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.

بهره‌گیری‌های آماری، آنالیز داده‌های ورودی و خروجی، ایده‌گیری مادی و معنوی حاصل از داده کاوی اطلاعات چه به روش انسانی و چه اتوماتیک و استفاده از تکنولوژی‌های مرتبطه برای مصارف تجاری کاملا غیر قانونی بوده و پانترافیت موضع خود را در این زمینه واضح اعلام داشته و برای مصارف علمی نیز نیازمند مجوز یا توافق‌نامه کتبی از پانترافیت است.

پانترافیت جهت ارتباط با مربی و ورزشجو بخشی مجزا در سایت و پروفایل هر شخص تعبیه کرده است و نسبت به هرگونه تماس یا سرویس دهی خارج از این دامنه هیچ مسئولیتی را متقبل نمی‌شود. همچنین در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پانترافیت هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.